
10:14, 30 вересня 2021 р.
У Карпатах виявили небезпечну змію-мутанта, укус якої може вбити людину
Новий вид змії небезпечний і дуже агресивний.
В Карпатах виявили новий вид змій, якого раніше не було. Їх укус становить небезпеку для людини та може призвести до смерті. Про йшлося у програмі "Загублений світ" на телеканалі "2+2". Новий вид змії - це результат схрещення звичайного вужа з гадюкою. Раніше в природі таких випадків не траплялося, адже це різні види плазунів.
Змія-мутант дуже агресивна і нахабна, повідомила карпатська мольфарка Магдалена Мочіовськи. Вони залазять у домівки людей і кусають їх. Ці змії мають зуби як у вужа, але їх укус отруйніший від звичайної гадюки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:14, 12 червня
353
10:45, 14 червня
24
10:20, 24 червня
12:38, Вчора
27

Коментарі