• Головна
  • Співпраця із Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
12:20, 30 вересня

Співпраця із Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Співпраця із Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Ректор класичного університету Тернополя Андрій Крисоватий разом із Головою Держпродспоживслужби Владиславою Магалецькою урочисто підписали меморандум про партнерство і співробітництво між Західноукраїнським національним університетом та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Андрій Крисоватий зазначив: «У межах партнерства ми створимо найкращі умови для навчання, адже нам важливо за допомогою новітніх форм і методів стати рушійною силою у вдосконаленні освітнього процесу».

«Співпраця із провідним закладом вищої освіти - Західноукраїнським національним університетом спрятиме залученню молоді та підвищенню професійних навичок наших фахівців», - сказала Владислава Магалецька.

Підписавши меморандум, сторони виявили бажання співпрацювати у таких напрямах: підвищення кваліфікації та професійне навчання працівників Держпродспоживслужби, практико-орієнтоване навчання студентів, розробка освітніх програм та проєктів, обмін публікаціями й досвідом, організація спільних лекцій, ceмінapiв, дискусійних платформ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини зуну #західноукраїнський національний університет

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...