• Головна
  • Небезпечна ДТП на Тернопільщині: зіткнулися два авто, відразу дві бригади "швидкої" кинулися на порятунок
15:27, 30 вересня 2021 р.

Небезпечна ДТП на Тернопільщині: зіткнулися два авто, відразу дві бригади "швидкої" кинулися на порятунок

Небезпечна ДТП на Тернопільщині: зіткнулися два авто, відразу дві бригади "швидкої" кинулися на порятунок

Вкрай небезпечна ДТП сталася вчора (29 вересня) на збаразькій трасі. О 17:53 медики вирушили на допомогу у каретах "швидких".

Як інформує М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини, внаслідок зіткнення авто "Фіат" та "БМВ" травмувалося двоє пацієнтів.

59-річного чоловіка, із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоєм шийного відділу хребта та 41-річнй пацієнтку, із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забійною гематомою лобної ділянки голови, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Також нагадуємо, що під колесами автомобіля "БелАЗ" на Тернопільщині загинула жінка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #Тернопільщина #потерпілі
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення