• Головна
  • Витягували аж удвох: на ставі в Тернополі знову впіймали величезну рибу (ВІДЕО)
08:31, 1 жовтня 2021 р.

Витягували аж удвох: на ставі в Тернополі знову впіймали величезну рибу (ВІДЕО)

Витягували аж удвох: на ставі в Тернополі знову впіймали величезну рибу (ВІДЕО)

Певний час рибалка приборкував впійману рибу, і врешті з допомогою очевидця, який підсобив з підсаком, таки вдалося витягти її на берег. 

За припущенням рибалки, рибина заважить 5 кг, а може й більше. Попередньо чути, що мова, найімовірніше, іде про каропа.

Відео з улову у групі "Рибалка Тернопільщини" виклав Олег Четвертак. Він уточнив, що впіймав чималу рибину вранці на дамбі поблизу Надставної церкви.

Нагадаємо, на початку вересня інший рибалка впіймав на ставі двох величезних коропів масою по 6,5 кг

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#риба #став #короп

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
111
1 жовтня 2021 р., 10:18
Якщо одного не випустив треба оштрафувати.
Петро
2 жовтня 2021 р., 13:58
Попередньо чути, що мова, найімовірніше, іде про каропа. В тернопільському ставі новий вид риби? Помилки виправіть.
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення