Новини компаній
12:06, 1 жовтня

Кращі екоготелі України

Новини компаній

l37lnTlgIvoPOKNP79RqMqxM_KdA01qaW3EbKi848R-It0nyOwh0YE9NBcwxIss7gkYInQZkj20FJ2z58J5xD51fa_KJhXtUapvUN5q_t9qbRcFJ4OOj9lr1_EJvDf5YQTB90rYv=s0

А ви знали, що галузь світового туризму генерує до 5 % викидів діоксиду вуглецю в атмосферу? Це головний парниковий газ, що негативно впливає на екологію планети. Саме тому тренд на екотуризм сьогодні стає дедалі сильнішим.

Експерти сервісу бронювання готелів Ваубу розповіли, що готельним мережам складно подолати проблему з викидами й відмовитися від шкідливих матеріалів. А ось молодим невеликим проєктам це до снаги, і їх у каталозі агрегаторів стає все більше. 

Якщо зайти на сайт vauboo.com, реально домовитися про вигідне житло безпосередньо з адміністрацією екоготелю. Це перший сервіс в Україні, що запустив прямі цінові торги. Скористайтеся такою можливістю, а ми поки розповімо, де найкраще провести ековихідні.

Перший бабл-готель в Україні: GM Eco Bubble Hotel

Cq-yRIsI-UU8X3bYD2Yj9TgTHI6Roq2HVqfz2mLtWf4DIntWR7t-4oVIfCbUliix_uoHraH0Q1YrZGOY9Q6rDJMoNkoRCkASScUwjCxSwN5GGZzZcZ0YNQYf6ilsVD2BoXLNx3fo=s0

Найнезвичніший еко готель у Карпатах– котеджне містечко з номерів-напівсфер, що нагадують бульбашки. Усередині створені оптимальні умови й мікроклімат для життя. Комплекс працює й узимку, даруючи гостям надзвичайні емоції від життя у напівпрозорій сфері під снігом.

Особливості купольного готелю:

  • висота майже 1 000 м над рівнем моря;
  • дикий гірський ліс на кілометри навкруги;
  • будівлі з екоматеріалів.

Досліджуйте гірські стежки, вивчайте ліси й озера та насолоджуйтеся панорамним видом на гори без шкоди Карпатам.

Комфортабельний екоготель “Бунгало”

HvfLpO4jAYpLV0Oz7r6TcS2pU8_cpmHE1D0RS1o1Qz21_OgwN4nn7VHowVegb5CUwlUQJ-REmSekVgeTxXVjhEkQtClrzzfwKSjPUwfokg71kXLo14W1i9haOpFrhKgrqhW_GjnT=s0

У Буковелі радо приймають екотуристів. “Бунгало” вас потішить:

  • будиночками з “дикого” зрубу;
  • автентичною карпатською кухнею;
  • чистим гірським повітрям і первісною природою.

Еко готель Бунгало Буковельзаховався серед хвойних лісів, тому він гарний у будь-яку пору року. Дихайте на повні груди й пийте цілюще повітря.

Family ecohotel Krasna Polyana

SD2NUSd7gPCzrijlBLkFDnyQjYifFfeB2G8bxpPlgBXqh76nlsiTT9RypUaiOGugFOEMHAgzCzdjrZG98bS58N-UMuCwXntDBseADrWbutmUzh9ygH_zkQxBbXjQvgt5nKACfQ8k=s0

А за 10 хвилин від Буковеля, у селі Поляниця виріс затишний комфортабельний сімейний еко готель Красна Поляна.Сюди часто селяться ті, хто не зміг знайти готель у Тернополі за вигідною ціною. Просто поки не всі знають про новий сервіс Vauboo, де можна домовитися про знижку в готельєрів.

Krasna Polyana пропонує:

  • карпатські чани та басейни;
  • лижну школу для новачків;
  • відвідування резиденції Святого Миколая й багато цікавого.

Гірський готель "Ковчег"

5_aY06pm1SotkJAVN5e6_PaN_MOnggbaqAwWibIJfsD3amSZmRKr9yPTVUxpzYPTwdTR4prdu_XuPJXFlQ_WOG0JWbWWaomR5CP4YJSaQQa4lxGOhx53yUy0_g1SP4WtjxVst3dF=s0

Дотримання високих стандартів охорони довкілля засвідчує еко-маркування “Зелений Ключ”. Воно було запущено у 1994 році в Голландії і зараз набуває популярності по всьому світі. Готелі з такою позначкою роблять позитивний внесок в екологію свого регіону.

Саме цієї нагороди, на думку гостей, гідний еко-готель Ковчег, розташований на вершині гори Мегура. Невеликий клубний готель на 6 номерів прихистить у себе до 18 осіб. Комплекс збудований з дерева, а з крана тече джерельна вода з гір. Найкраще місце для знайомства з гуцульською культурою.

Екоготель у серці Карпат "Вище Неба"

bWdtvrsEwo2bMVStmxqWg6GGnTwIaiznoD7UB37Dujb0xjdYVdk3EDfpLj2bINxJI1mdUxTtqjk3boHmNsfs4WhAyZObzp6bFNRpvuPFfG-bLe-NV_Ff6LlNrHBJ_O9By11tbZ1j=s0

Досвідчені туристи рекомендують обов'язково відвідати екоготель Вище Неба.Сучасний комплекс зі зрубу з величезними панорамними вікнами. А в сауні влаштована панорамна стіна – улюблене місце для оригінальних фотосесій.

Окрім яскравих світлин, екоготель у Карпатах “Вище за Небо”пропонує безліч розваг: від масажу й СПА до кінних прогулянок. Обирайте своє й отримуйте незабутні емоції.

У кожного еко-готелю власна історія й концепція. І чим більше їх стає, тим чистішою буде наша планета. Цей напрям треба обов'язково підтримувати. Тож, якщо плануєте подорож у Карпати, забронюйте номер в одному з розглянутих готелів. А сервіс Vauboo допоможе зробити це максимально вигідно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...