• Головна
  • Спортсменки з Тернопільщини вибороли "срібло" Першості України з регбі-7 (ФОТО)
21:07, 3 жовтня 2021 р.

Спортсменки з Тернопільщини вибороли "срібло" Першості України з регбі-7 (ФОТО)

Спортсменки з Тернопільщини вибороли "срібло" Першості України з регбі-7 (ФОТО)

Жіноча збірна команда "Кременецька ДЮСШ ім. Андрія Пушкаря" виборола срібні медалі Першості України з регбі-7 (вища ліга).

Як інформують "Тернополяни", змагання відбувалися 19 вересня 2021 року в Івано-Франківську. Найкращим бомбардиром вищої ліги визнано студентку КОГПА Тригубу Марію (факультет фізичне виховання).

Склад команди - віце-переможців Першості України з регбі-7: Тригуба Марія – капітан команди, Хомук Юлія, Коломієць Світлана, Фурсик Христина, Дячук Діана, Кузьо Катерина, Дівонька Анастасія, Маланчук Марія, Жук Христина, Олійник Альона, Каменярська Вікторія, Каменярська Марія, Пасічник Анастасія. Тренер команди – Запольський Євген.

Регбістки досягли таких результатів:

Тригуба Марія – 27 очок

Хомук Юлія – 12 очок

Дячук Діана – 5 очок

Маланчук Марія – 7 очок

Коломієць Світлана – 5 очок

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Регбістки #срібна #нагорода #першість
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення