Віп-молодята-2013: як пройшло весілля Кайди та Підгрушної (фото - ОНОВЛЕНО)

Близько 16-00, коли до Тернопільського РАЦСУ заходять останні пари, котрі вирішили розписатись та поставити печатки у паспорті, біля приміщення з’являються й віп-наречені-2013.

Олексій Кайда та Олена Підгрушна, котрі усіляко ховались від журналістів та громадськості із інформацією про своє весілля, потрапили у наш об’єктив.

Із РАЦСУ нардеп Кайда виносив біатлоністку Підгрушну на руках, смачно поцілував уже дружину та став до урочистої традиційної  знімки разом із десятком родичів, котрі були присутні на урочистостях. Попри друге “велике свято” у своєму житті, Кайда не випускав із рук мобільного телефону(мабуть, приймав вітання).

Щодо весільних вбрань, то Олена Підгрушна була одягнена у невибагливу білу, вишивану червоними маками, сукенку, червоні босоніжки на підборах, шию нареченої прикрашали червоні буси, на руці красувався невеликий білий годинничок. Відома біатлоністка пішла до РАЦСУ без головного атрибуту молодої – фати, пише Itdaily. Олексій Кайда також був “вишиваним” та при чорному піджаку. На безіменних пальцях у обох красувались золоті обручки. У кортежі молодят виблискували на сонці білий та чорний “мерси”.

Після РАЦСУ молодята разом із небагаточисельними родичами попрямували до пивного ресторану “Munchausen bierstube” .  Батьки доволі оригінально вітали молоду пару, бажали то чорної смуги у житті (з чорною ікрою та чорним Лексусом), то порівнювали кохання зі стовбуром дерева, котрий має бути міцний, аби на ньому виростали нові гілочки. Після невеликих посиденьок пара, згідно неофіційних даних, поїхала вінчатись у одну із тернопільських церков.

Наш колектив бажає спортивно-політичним віп-молодятам щасливого сімейного життя, добробуту та злагоди у новоствореному родинному гніздечку!

uElu3DjwGLw

 

UqmqOLu-iXY

 

TG-LxoyqRFo

 

I0DqB7u1WjA

 

kayda_pidgruschna_1

 

kayda_pidgruschna_2

 

kayda_pidgruschna_3

 

kayda_pidgruschna_4

 

kayda_pidgruschna_5

 

kajda32

 

kajda33

 

kajda40

 

kajda38

 

kajda3

 

kajda11

 

kajda19

 

kajda28

 

kajda14

 

kajda27

 Фото: ЗЗ,  Itdaily

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі