• Головна
  • Батьки Арсенка, якому збирали мільйони на укол від СМА, розповіли, на що скерували невитрачені кошти
12:28, 13 жовтня

Батьки Арсенка, якому збирали мільйони на укол від СМА, розповіли, на що скерували невитрачені кошти

Батьки Арсенка, якому збирали мільйони на укол від СМА, розповіли, на що скерували невитрачені кошти

Дороге обладнання для Скалатської амбулаторії загальної практики сімейної медицини купило сімейство Борисів. Саме на такі цілі вони вирішили скерувати частину коштів, які в них лишилися після того, як укол для Арсенка вдалося виграти в лотерею.

Про своє рішення Надія Борис повідомила у Фейсбуці.

"Пройшовши весь шлях, від невідомості до кінцевого правильного діагнозу ми розуміємо, що, насамперед, наше здоров‘я залежить від правильного та вчасного діагнозу. А багато хвороб і шансу би не мали, якщо б проводилась вчасна діагностика. Саме тому, порадившись, ми вирішили придбати Аналізатор гематологічний автоматичний( 5-Part Diff HEMIX 5-60) + принтер, та джерело безперебійного живлення, вартість яких становить 400 270грн., цей аналізатор дозволяє за 15 хв провести аналіз крові за ❗26❗ показниками ( для підрахунку лише одного показника витрачалось до 1,5 год). Крім того, даний апарат мінімалізує людський фактор та автоматизує процес підрахунку показників, а також внесення їх в електронну картку пацієнта.

Аналізатор гематолічний автоматичний передано НКП «Скалатській амбулаторії загальної практики -сімейної медицини», де він вже успішно використовується. Крім того хочемо зауважити, що отримати аналіз крові за допомогою Гематологічного аналізатора автоматичного безкоштовно можуть усі жителі нашої громади за направленням як сімейного лікаря так і пацієнти НКП «Скалатська районна лікарня» Дякуємо, Луківу А.К., за те, що порадив, чого саме, зі сторони медицини, потребує наша громада!!!Щиро бажаємо усім міцного здоров'я!!!", – написала Надія Борис.

Батьки Арсенка, якому збирали мільйони на укол від СМА, розповіли, на що скерували невитрачені кошти, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Борис #обладнання #кошти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...