• Головна
  • Осінні шкільні канікули хочуть зробити удвічі довшими через масову госпіталізацію дітей
08:31, 15 жовтня
8

Осінні шкільні канікули хочуть зробити удвічі довшими через масову госпіталізацію дітей

Осінні шкільні канікули хочуть зробити удвічі довшими через масову госпіталізацію дітей

Найімовірніше, цьогоріч школярі відпочиватимуть осінню не звичні 2 тижні, а майже місяць. Виною тому масова госпіталізація дітей. Зокрема, понад 20% від госпіталізованих – це діти. Таким є результат лютування штаму "Дельта".

Відтак у МОЗ таки хочуть зробити канікули довшими.

"Скоріше за все, канікули будуть трошки продовжені. Зазвичай вони тривають протягом двох тижнів, ми зараз дискутуємо про термін в 3-4 тижні", – сказав заступник міністра охорони здоров'я – головний санітарний лікар Ігор Кузін.

За його словами, на стаціонарному лікуванні з коронавірусною хворобою перебуває 607 дітей – це 21% від кількості ліжок для хворих з COVID-19, які були виділені на педіатричному напрямку. Він додав, що діти більш активно залучаються в епідемічний процес.

"Через це велика кількість класів зачиняється через випадок коронавірусу у дитини або вчителя. Весь клас вважається контактним, і він зачиняється на "умовний" карантин", – підкреслив головний санлікар.

Нагадаємо, через погіршення епідситуації 13 жовтня Міністерство освіти і науки за ініціативою МОЗ рекомендувало школам оголосити осінні канікули з 18 жовтня. Зазвичай канікули тривали з 25 до 31 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#канікули #школи #Кузін #МОЗ #штам "Дельта"

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
ghjuy
15 жовтня, 09:21
Ну та щоб часом наш Надал тай послухав когось послухав
Виктория
15 жовтня, 14:35
Осенние каникулы никогда не длились две недели, всегда одна неделя, кто составляет статью?
Тіна
15 жовтня, 20:28
Як би ще включили дітям отоплення. А то діти при 11 градусах сидять в школі. І запалення легенів,а тест в лікарні не підтверджує що це Дельта(коронавірус). І таких дітей півлікарні...зато десь Дельта появилась!!!
Инга Войтко
15 жовтня, 22:40
Міністр не курсі, що канікули тривають один тиждень , а не два?
Ольга
15 жовтня, 23:58
Не фига,не закрывают класс,а всё в полной тайне держится.работаю в школе,сертификаты вакцинации куплены,Медсестра аключает дурочку.
Останні новини
Оголошення
live comments feed...