• Головна
  • Пацієнти однієї з лікарень на Тернопільщині залишились без тепла (ФОТО)
12:38, 15 жовтня 2021 р.

Пацієнти однієї з лікарень на Тернопільщині залишились без тепла (ФОТО)

Пацієнти однієї з лікарень на Тернопільщині залишились без тепла (ФОТО)

Заручниками проблеми із постачання газу стали пацієнти та лікарі на Тернопільщині.

Про те, що мадичним працівникам доводиться працювати у важких умовах розповів лікар Монастириської районної лікарні Віталій Тріщук у Facebook-спільноті "Монастириська - моє місто".
"В кабінеті 13°С. Дуже комфортно роздягати і оглядати пацієнтів, особливо дітей", – написав медпрацівник у Facebook.

Пацієнти однієї з лікарень на Тернопільщині залишились без тепла (ФОТО), фото-1

Нагадаємо, що нещодавно  Монастириська громада  оголосила надзвичайну ситуацію через зрив опалювального сезону, адже компанії відмовились надавати газ бюджетним установам по пільгових цінах. Наразі опалювальний сезон розпочали у підприємствах громади, що працюють на альтернативних видах палива.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарня #пацієнти #опалення #огляд #температура #лікар
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення