• Головна
  • “Ситуація гірша, ніж прогнозували”: епідеміолог про ситуацію з COVID-19 у Тернопільській області
18:01, 16 жовтня

“Ситуація гірша, ніж прогнозували”: епідеміолог про ситуацію з COVID-19 у Тернопільській області

“Ситуація гірша, ніж прогнозували”: епідеміолог про ситуацію з COVID-19 у Тернопільській області

Ситуація з захворюваністю на коронавірус на Тернопільщині з кожним днем ускладнюється. Ледь не кожного дня в області реєструють понад півтисячі хворих на COVID-19.

Про те, що епідемічні показники удвічі перевищують минулорічні рівні розповів епідеміолог обласного лабораторного центру Володимир Паничев, передає ЗЗ.
"Ситуація з COVID-19 є гіршою, ніж ми сподівалися і прогнозували. Враховуючи те, що ми вже рік в епідемії коронавірусу, доступність вакцини, ми сподівалися, що захворюваність цього року буде нижчою, ніж це було весною, а також у подібний період минулого року. Наші прогнози справджувалися до 36 тижня включно, коли ми не перевищували показників минулого року. Але 38-39 тиждень у нас почалися так звані “свічки”, почали перевищувати показники відповідних тижнів минулого року, а за 40-ий тиждень ми удвічі перевищили показники минулого року. Проявом погіршення ситуації є зростання показників захворюваності. На сьогодні в області вони становлять 474 випадки на сто тисяч населення", – каже епідеміолог обласного лабораторного центру Володимир Паничев.

За словами лікарів, тенденції із поширенням хвороби на Тернопільщині негативні. Регіон ризикує потрапити до "червоної" зони епідемічної небезпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#епідеміолог #захворювання #коронавіурс #тернопільщина

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...