
17:30, 19 жовтня 2021 р.
Юні спортсмени з Тернополя здобули 8 "золотих" медалей на змаганнях з кікбоксингу (ФОТО)

Тернопільську область дуже достойно представили тернопільські спортсмени у Рівному. Там, відбулась відкрита першість ДЮСШ з кікбоксингу ВАКО серед ДЮСШ та спортивних клубів.
За перемогу боролися 183 спортсмени з 11 команд.
СК «Поєдинок», який знаходиться у Палаці спорту, представили 6 бійців.
Юні спортсмени – вихованці тренера Віталія Огірка, завоювали 8 «золотих» та 1 «бронзову» медалі:
Станіслав Ваховський – дві «золоті» медалі, Владислав Рудько – дві «золоті» медалі, Матвій Бочан – дві «золоті» медалі, Діана Мовчко (дебют) – «золота» медаль, Данило Петрович – дві «золоті» медалі, Віталій Драбик (дебют) – «бронзова» медаль.
«Турнір став хорошою репетицією перед грядущим чемпіонатом України серед ДЮСШ та спортивних клубів, який відбудеться в Одесі протягом 28-31 жовтня», - поділився тренер Віталій Огірок.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:16, 12 червня
31
10:16, 11 червня
1
10:45, 15 червня
01:38, 17 червня
122
10:25, 16 червня
3