20:00, 28 травня 2013 р.
У Тернополі з гострим алкогольним отруєнням до лікарні доставили восьмикласницю
З гострим алкогольним отруєнням до лікарні доставили восьмикласницю. Дівчина принесла алкоголь у школу і розпивала разом із подругами.
Школярка напередодні до сумки з книжками поставила пляшку оковитої. Батьки ж учениці не зауважили, що у шафі поменшало спиртного.
Вранці, після першого уроку, подруги пішли до квартири однієї із них. На чотирьох школярки розпили пляшку.
На другому уроці вчителька зауважила неадекватну поведінку учениці. Довелося викликати медичну допомогу, адже дівчині стало зле – лікарі зафіксували гостре отруєння.
Щодо батьків юних правопорушниць складені адміністративні протоколи за неналежне виховання дівчат, повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:23, 17 січня
71
16:44, 12 січня
122
16:35, 20 січня
live comments feed...