• Головна
  • Як уникнути великого стресу, який чекає на тернополян в кінці тижня
17:27, 26 жовтня 2021 р.

Як уникнути великого стресу, який чекає на тернополян в кінці тижня

Як уникнути великого стресу, який чекає на тернополян в кінці тижня
Перехід на зимовий час, як і на літній – часто непросте випробування для організму людини. Адже, звикнувши до одного режиму дня, й зокрема сну, багатьом людям складно швидко перелаштуватися на інший розпорядок.
Переведення годинників, зокрема, може викликати дратівливість, перепади настрою, а також депресію, порушення сну, з'явитися нездужання і почуття надмірної втоми.
Переведення годинника на зимовий час в 2021 році в Україні відбудеться о 04:00 в останню неділю жовтня – в ніч з 30 на 31 жовтня. Стрілки потрібно буде перевести на одну годину назад.
У людей, які страждають від серцево-судинних і хронічних хвороб, можуть загостритися проблеми зі здоров’ям. Оскільки за вихідні дні людина не встигає адаптуватися до нового режиму, до переходу на зимовий час треба підготуватись хоч би за тиждень.
Як собі допомогти
Щоб перехід на зимовий час був менш болісним і стресовим, слід більше часу проводити на свіжому повітрі. Зараз під час пандемії коронавірсу спробуйте добиратись на роботу і з роботи пішки, зокрема в Тернополі в таку пору року гарно пройтись по наших парках та скверах.
За тиждень до переведення часу варто почати лягати спати трохи раніше. Спробуйте йти спати на 15 хвилин раніше, а потім, кожні два дні "зсувати" графік ще на 15 хвилин, готуючи організм до майбутніх змін. Дорослій людині для повноцінного відпочинку треба не менш ніж 7-9 годин сну, для дітей – 9-10 годин. Зрозумійте, повноцінний сон – це гарний настрій, добре здоров’я і вдалий робочий день.
Протягом дня провітрюйте приміщення в якому перебуваєте, зберігайте його в чистоті, не забувайте носити маски в закритих приміщеннях, дотримуватись фізичної дистанції в 1 -1,5 метри.
Зміни в харчуванні
Спробуйте також обмежити споживання кофеїну та алкоголю, менше вживайте жирної та калорійної їжі, наполягайте на овочі та фрукти, рибу, бобові, молочні продукти. Дотримуйтесь водного балансу. Потрібно стежити за загальним станом організму протягом дня і виконувати рекомендації свого сімейного лікаря, якщо у вас є хронічні захворювання.
Тільки дотримання здорового способу життя, раціональне і збалансоване харчування, режим праці та відпочинку, позитивні емоції, екологічні думки та вчинки допоможуть Вам бути здоровими і щасливими та швидко адаптуватись до зимового часу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зміни #час #стрес #депресія #сон
Останні новини
ТОП новини
"В Україну повертається люта зима і потужний мороз у -6 градусів, сніг накриє автомобілі": йде холодний дощ і мряка
"Сніг засипле авто і дороги, синоптики попередили про лютий мороз у -12 градусів": арктичний холод і дощ йдуть в області
"Нестримний сніг потужно засипле області прямо завтра, холодний дощ накриє міста і автомобілі": йде мороз, холод і вітер
"26 000 грн зарплати на місяць, робота для літніх українців": оприлюднено вигідну вакансію, роботодавці будуть платити
Оголошення
live comments feed...