• Головна
  • З осені студенти зможуть розплатитися в магазині студентським квитком
10:00, 1 червня 2013 р.

З осені студенти зможуть розплатитися в магазині студентським квитком

Нові електронні квитки об'єднають платіжну картку та студентський, пише Сегодня. Згідно з наказом Міносвіти, ВНЗ укладуть угоди з банками, які відкриють кожному студенту банківський рахунок. На електронні студентські квитки буде надходити стипендія, і ними можна буде оплачувати покупки в магазинах.

Проте, самі студенти по-різному ставляться до майбутнього нововведення. "З одного боку - зручно, з іншого - студаки дуже часто губляться. Загубив студентський - втратив картку", - вважає 5-курсник Олексій.

Крім того, студенти переживають, що платіжні картки будуть прив'язані не до найвідоміших банків. Отже, з'явиться проблема пошуку потрібних банкоматів.

"В КПІ таке є. Але картки не з магнітною стрічкою, а з чіпом. Банкомати, які читають магнітну стрічку, на кожному кроці. А ті, які з чіпом, треба шукати по всьому місту", - розповіла 3-курсниця Інституту журналістики Руслана.

«Я в цьому не бачу негативу, - сказав нам координатор громадської ініціативи« Студентський захист» Андрій Черних. Чудова ідея. Тим більше, що, як я розумію, банки безкоштовно видаватимуть студентський + банківську картку».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...