На Тернопільщині за посвідчення водія вимагали від хмельничанина понад 3 000 гривень хабара

У понад три тисячі гривень майстер навчально-курсового комбінату управління агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації оцінив можливість вивчитися на тракториста.

На одержанні чималої суми його затримали співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю обласної міліції.

Як розповів начальник УДСБЕЗ УМВС України в Тернопільській області Дмитро Любченко, до старшого майстра комбінату звернувся хмельничанин, який бажав оволодіти фахом водія. Працівник закладу запевнив, що проблем із зарахуванням до навчальної групи не буде, та й отримати водійське посвідчення не стане проблемою. От тільки за такі особливі умови запросив кругленьку суму. Чоловіки, начебто, знайшли спільну мову і домовились про зустріч.

Під час передачі хабара втрутилися міліціонери. Після того, як гроші опинилися в кишені корупціонера, його затримали співробітники УДСБЕЗ. Проти здирника розпочате кримінальне провадження за частиною четвертою статті 368 Кримінального кодексу України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі