Проблема громадських туалетів вражає тернополян

Відсутність туалету біля дитячого майданчику та жахливий стан туалету, який відкритий в парку ім.Шевченка - проблема номер один, - пишуть тернополяни.

Проблема громадських туалетів у Тернополі просто вражає. Люди, які  мали нагоду відвідати дитячі майданчикиу парку ім. Шевченка дуже прикро вражені тим, що вони там побачили.

Багато діток тай дорослих були заклопотані  проблемою, де сходити у туалет. Багато йдуть у туалет просто "в кущі".

Поруч за баром "Назарія" стоїть зачинений туалет, а єдиний, про  який всі давно  знають, відчинений  наполовину. Адже там з'єднані  в один чоловічий та жіночий відділи. Всередині  запах нестримний, вийшовши з туалету  запах тримається  ще  хвилин 5, а під самою вбиральнею довжелезна черга із жінок та чоловіків. 

Обіцяли з 1-го червня відкрити новий туалет біля бару  "Назарія", проте  наразі все  зачинено на замки.

Про яке туристичне місто може йти мова, коли немає елементарного: номральних громадських вбиралень. Батьки просто ведуть діток в кущі, показуючи тим самим негативний приклад. 

Чому не реагує  санстанція?

Невже наша культура в елементарних речах настільки запущена,  щоб не звертати  на такі речі увагу громади і місцевої влади. 

Звичайно, місцева влада заклопотана більш нагальними питаннями та  реконструкціями. Проте, громадські вбиральні  це перш за все наша культура.

Для прикладу: відео про грамадську вбиральню у  Німеччині. До такої культури нам ще треба довго працювати, але хоча б зробити такі  вбиральні, щоб вони хоч працювали та туди  можливо було зайти не прикриваючись від смороду, пише 20 хвилин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі