Міськрада починає війну з недобросовісними водіями тернопільських маршруток

Недобросовісних водіїв, які палять за кермом, хамлять і не дають квитків місяць виявлятимуть в Тернополі. Відповідне розпорядження зараз готують в мерії, а згодом оголосять і телефон гарячої лінії, куди можна буде повідомляти про всі порушення.

- Нас з сином-інвалідом водій виставив з маршрутки і нахамив, – звернулась слухачка до міського голови Сергія Надала в ефірі Ух-радіо.

Мер погодився, що досі є окремі випадки, коли трапляються грубі порушення роботи з боку окремих водіїв, тому запропонував провести місячник контролю за роботою громадського транспорту.

- Є окремі водії, які порушують правила. Я зараз пропоную зробити місячник роботи контролю за роботою громадського транспорту і водіїв. До цього залучимо не тільки управління транспорту, а всі підрозділи міської ради будуть зорієнтовані,долучиться муніципальна міліція і громадські інспектори. Тернополян я також прошу допомогти, – зазначив Надал.

Мер каже, що чимало моментів залежать особисто від водіїв, тому за допомогою місячника можна буде привчити цих шоферів до порядку.

- Є ряд моментів, які залежать особисто від водіїв, нам разом треба на них впливати, щоб такі речі викорінити, мова йде про толерантність поведінки з пасажирами, дотримання умов перевезення пільговиків. Слід не допускати куріння за кермом, такі випадки слід фіксувати. Контроль за видачею квитків: пасажир зайшов в автобус, водій зобов’язаний видати квиток, кожен пасажир повинен розуміти, що він має право його отримати. Потрібно також слідкувати, щоб водії не говорити по телефону і прибирали транспортні засоби, – каже міський голова.

У мерії вже навіть встигли поговорити про цю ідею з ДАІ, ініціативу міської ради підтримали, пише Доба. Зараз в міській раді готують розпорядження і вже незабаром оголосять номер гарячої лінії, куди можна буде повідомляти про порушення.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі