• Головна
  • В тернопільських школах з`явиться новий предмет
18:00, 3 червня 2013 р.

В тернопільських школах з`явиться новий предмет

З вересня нового навчального року дев’ятикласникам викладатимуть ще один предмет основи податкових знань.

Предмет буде поступово вводитися до навчального курсу шкіл. Учні вивчатимуть основи податкової грамотності, свої права та обов’язки як майбутніх платників податків та важливість оподаткування для сталого розвитку суспільства в цілому.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства доходів та зборів. Як йдеться у повідомленні, уже готують до друку підручник для 9-х класів, у якому буде чотири розділи.

Перший розділ присвячений історії розвитку податкової справи, основним етапам становлення податкової системи України та напрямам сучасної податкової політики.

Про податкову політику держави та механізми оподаткування школярі дізнаються у другому розділі спецкурсу, про основи податкового законодавства та принципи функціонування податкової системи – у третьому.

«Четвертий розділ допоможе засвоїти дітям їхні права та обов’язки як повноцінних учасників податкових правовідносин, враховуючи, що зовсім скоро вони будуть отримувати стипендію, заробітну плату або іншу форму доходу а, отже, набудуть статус платника податків» – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, перед масовим впровадженням спецкурсу підручник для учнів 9-х класів пройде випробування на референтній групі в окремій школі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...