У Тернополі в супермаркеті грабують покупців

Читач Форуму файного міста написав про неприємну ситуацію, яка стала з ним у відомому супермаркеті в центрі Тернополя.

“Сьогодні ходив з знайомою в супермаркет в Новусі.

Речі по звичці лишили в скриньці схову.

Після закупів коли прийшли забирита речі то були неприємно здивовуваними , так як їх нагло сперли .

Ще більше здивування викликало те, служба охорни не володіє відокамерою нагляду в цій ділянці де перебувають скриньки схову ( тобто навіть не вдалось встановити хто “стибрив”.

Але найцікавіше , що там особливо ціного ніого не було ( косметика , пара жіночого взуття і одна блузка і пара фтболок ) , десь приблизно на грн 400 (так як це перед тим купили на базарі).

Хто стикався з подібними ситуаціями і що робити в даних випадках ?

П.С. Міліції не виликали , так як трішки спішили .( тре було на автобус)…. хоча з слів хоронця це вже не перший випадок.

Так що будь обачнішими.” – пише читач з ніком eleKtrik

Інший відвідувач Форуму bbgon дає резонну пораду: “Ніколи не залишаю речі в камерах схову. І ніколи не показую вміст на виході.
Стосовно ситуації. Зробити нічого не зможеш. Зазвичай речі витягаються з твоєї комірки, і кладуться в іншу. Швидше за все обидві комірки відкриваються одним ключем. Треба було одразу, в присутності охоронця пробувати які комірки відкриваються твоїм ключем. 90 %, що в одній із них знайшлися б твої речі. Трое знайомих попадали в такі ситуації. І у всіх випадках так знаходили свої речі.”

Крадіжки з камер схову в місцевих супермаркетах стаються доволі часто. Це не спонукало торгівців до покращення охорони майна відвідувачів, пише ЗЗ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі