У Тернополі відмовляються реєструвати дитину, яку народила іноземка

З бюрократією та свавіллям зіткнулась іноземка, яка намагалась зареєструвати в тернопільському РАЦСі народжену в Україні дитину.

Їй довелося звернутися до правозахнисників, – пише Nter

Ось як коментує ситуацію голова Тернопільської Правозахисної Групи Володимир Шевченко:

“В тернопільський РАЦС це вже другий візит, перший раз нас там разом з нею водила та начальниця аж поки не почався обід, а потім виставила за двері.

Вся проблема в тому що іноземка зараз не може виїхати додому, так як не має на дитину документів. Ми звертались до Лутковської і вона відписала, що мали б зареєструвати надавши документи про народження з лікарні та адресу де проживає. Ми надали, а пані начальниця сама рішень не приймає і старається любим способом нас відправити. Тому відправили листи поштою і заніс ще одну заяву.  Таке собі свавілля місцевої чиновниці яка навіть не знає, як провести реєстрацію в таких особливих випадках – хоч закон пише чітко! Також ще постає питання в тому, що на дитину не виплачені кошти протягом двох років і так як немає свідоцтва про народження то не можуть взяти на облік у поліклініці. Це вже дискримінація по кольору шкіри. Дівчина, що з цим зіштовхнулась, –  темношкіра.”

Чоловік вів відео та аудіозаписи своїх візитів. Останній опублікував в мережі youtube.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі