Правоохоронці звинувачують тернополян у розповсюдженні порнографії в соцмережах

В редакцію тернопільської інтернет-газети звернувся житель обласного центру з повідомленням про те, що правоохоронці звинувачують його у розповсюдженні відео порнографічного характеру в мережі інтернет.

Приводом до цього став жартівливий рекламний ролик еротичного змісту, який тернополянин розмістив у себе на сторінці на сайті “Вконтакте”.

- Мене обурило те, що міліціонери мені претензії почали висовувати, адже кругом злочинність і беззаконня, а вони “збоченців” шукають там, де їх нема, – каже ДОБІ пан Олександр. – Мені повідомили, що відео, яке є у мене на сторінці – сумнівного характеру. Знаєте, це вже занадто, адже від таких звинувачень моя репутація, виходить, також сумнівною стає?! Я трохи “покопав глибше” і, як виявляється, схожі випадки свавілля міліції стають вже звичною справою.

За словами молодого чоловіка, нещодавно в Бережанах з такими ж пред’явами правоохоронці завітали “в гості” до одного з місцевих мешканців. Прийшли вони з ордером на обшук, а комп’ютер забрали “на експертизу” до Тернополя. Справа в тому, що в міліції не так давно з’явився цілий новий відділ по боротьбі з кіберзлочинністю. Отож, тепер будь-хто може не лише осоромитися перед знайомими через проблеми з міліцією, але й заробити неприємностей на навчанні чи на роботі, адже правоохоронці про такі “незаконні дії” громадян доводитимуть до відома відповідні установи та організації.

- Єдине, що можу порекомендувати тим, хто має еротичне відео в себе на профілі в інтернеті – видаліть його! – переконує пан Олександр. – Здається, що наша міліція вже знайшла всіх злочинців, залишилось лише це. Будьте уважними, адже те, що може вам видатися безневинним жартом, для наших захисників закону і порядку може стати “червоною тряпкою”, за якою послідує ряд проблем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі