Скандальна заява: нардеп обізвав чиновника з Тернопільщини п’яницею

Народний депутат Геннадій Москаль  викрив уродженця Тернопільщини главу Нацагентства з інвестицій та управління нацпроектами Владислава Каськіва у брехні щодо його освіти, а також про причини відрахування його з Чернівецького державного університету.

Про це йдеться в повідомленні з посиланням на офіційний  сайт Москаля.

“Він (Каськів – ред.) Стверджує, що в 1991-1992 році навчався на історичному факультеті Чернівецького державного університету і був відрахований з політичних мотивів. Я звернувся з депутатським зверненням до Чернівецького національного університету і отримав дуже цікаву відповідь. У ньому говориться, що з 1 серпня 1991 Каськів був зарахований студентом 1-го курсу історичного факультету денної форми навчання. А 11 грудня 1992 наказом по університету Владислава Каськіва відрахували з 2-го курсу історичного факультету за організацію п’янки і втрату зв’язку з університетом. Далі, наказом від 2 вересня 1993 Каськіва відновили студентом 2 курсу Університету історичного факультету заочної форми навчання, але 5.09.1994р. знову відрахували за втрату зв’язку з університетом (тобто за прогули)“, – йдеться в повідомленні на сайті Москаля.

Нардеп стверджує, що інформація в офіційній біографії Каськіва про те, що в 1992-1997 роках він навчався в Національному педагогічному університеті імені Драгоманова, також є неправдою, оскільки в цей час він числився студентом Чернівецького університету, пише Обозрєватєль. Москаль вважає, що погана ситуація з інвестиціями в Україну пов’язана саме з тим, що Нацагентство з інвестицій очолює “п’яниця і недоучка” Каськів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі