Відомі гумористи з «Розсміши коміка» невдовзі приїдуть до Тернополя

7 червня у Тернополі відбудеться кастинг на участь в народному шоу “Розсміши коміка”. Відомі гумористи зберуться у готелі “Тернопіль”, за адресою - вулиця Замкова, 14.

Це шоу дає чудову можливість заробити гроші тим, хто має комічний талант. Учасники мають розмішити не аби-кого, а професійних гумористів - Женю Кошового і Вову Зеленського. Якщо хоча б один із них засміється під час виступу, учасник отримує гроші.

Виступи кожного учасника проходять у п'ять етапів. Кожен етап триває всього одну хвилину. Якщо після проходження будь-якого з етапів претендентові вдалося розсмішити коміків або хоча б викликати у них легку посмішку, він має можливість відмовитися від подальшої боротьби і забрати свій поточний виграш в тисячу, 5, 10 чи 20тисяч гривень. Ті, хто ризикнуть, і боротимуться до кінця, отримають можливість заробити цілих 50 тисяч гривень. На кожен етап дають хвилину. Якщо за цей час коміки залишилися холоднокровні, учасник залишає проект ні з чим.

До слова, тернополянам уже вдавалось розмішити коміка, і то не раз. Гравці з нашої команди V.І.P. Віктор Гевко та Тетяна Песик зривали джепот шоу - 50 тисяч гривень.

Усі деталі можна дізнатися за телефоном гарячої лінії - 0 800 50 40 72.

Анкету для реєстрації участі в кастингу можна заповнити за веб-адресою - http://www.1plus1.ua/kastyngy/35806.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі