Криза через неприйнятий обласний бюджет: освітянам Тернопільщини не вистачає на відпускні 13 мільйонів

17 мільйонів гривень потрібно на зарплату працівникам освітніх навчальних закладів Тернопільської області, які фінансуються з обласного бюджету.

Обласний бюджет не можуть прийняти уже півроку, що стало причиною катастрофічної ситуації, яка склалася.

Про це зазначив начальник управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Іван Запорожан.

“Ми зараз фінансуємося за 1.12-ю від бюджету 2012 року. Поки що ми вирішували проблему, але зараз кінець навчального року, окрім зарплати, потрібно виплачувати відпускні. А освітяни усі практично водночас ідуть у відпустку на 57 днів. Тому потрібна велика сума. Тільки педагогам потрібно виплатити 13 мільйонів, а ще в навчальних закладах освіти працює техперсонал. Загалом ця проблема постає перед 36-тьма закладами, це  – 22 училища, 5 позашкільних закладів, 11 шкіл-інтернатів, три вищих навчальних заклади”, – каже Іван Запорожан.

Начальник управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Іван Запорожан також наголошує, якщо обласний бюджет не приймуть, окремі навчальні заклади не отримають коштів на ремонт. 

“Якщо бюджет не приймуть, то окремі навчальні заклади не отримають грошей на капітальний ремонт, реконструкцію котелень. Йдеться про 2,5 мільйона гривень”, – зазначив Іван Запорожан.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі