• Головна
  • Як отримати онлайн кредит з поганою кредитною історією?
Новини компаній
17:00, 6 грудня 2021 р.

Як отримати онлайн кредит з поганою кредитною історією?

Новини компаній

Одним із головних критеріїв, який перевіряють кредитно-фінансові організації у своїх клієнтів, є їхня кредитна історія. Чим гірша кредитна історія клієнта, тим менше шансів отримати кредит. Проте, ступінь зіпсованості кредитної історії клієнта може бути різною. Також у різних кредитно-фінансових організаціях різні вимоги щодо кредитної історії своїх клієнтів. Тому є ймовірність того, що клієнт, який отримав відмову в кредитуванні в одній організації, в іншій зможе отримати кредит.

Оформити кредит з поганою кредитною історією у банку навряд чи вдасться. Споживчий банківський кредит, як правило, видається клієнтам, які показали свою платоспроможність та мають гарну кредитну історію.

Як отримати онлайн кредит з поганою кредитною історією?, фото-1

Кредитна історія та кредитний рейтинг

Для рядового клієнта поняття «кредитна історія» та «кредитний рейтинг» тотожні. Це не зовсім так. Кредитна історія - це інформація про взяті та погашені клієнтом кредити, з простроченнями по платежах, якщо такі були. Кредитний рейтинг – це числове вираз ступеня надійності позичальника, що він вище, тим надійніше позичальник.

Високий кредитний рейтинг часто дає можливість клієнту отримати кредит на більш вигідних умовах (під нижчий відсоток, більш тривалий термін або вищу суму).

Кредитний рейтинг формується в Бюро Кредитних Історій (БКІ), які акумулюють інформацію про кредити позичальників, що передається кредитно-фінансовими установами, які кредитують своїх клієнтів. У різних БКІ використовується своя скорингова система оцінки позичальників, але механізми розрахунку схожі і побудовані на таких показниках: тривалість кредитної історії, частота запитів кредитної історії клієнта, наявність прострочок та затримок обслуговування кредитних зобов'язань, кількість відкритих кредитів.

Ідеальний клієнт має довгу кредитну історію, низьку частоту запитів своєї кредитної історії, відсутність прострочок та заборгованостей з обслуговування кредитів, невелику кількість відкритих кредитів. Кредитний рейтинг такого клієнта буде найвищим.

Який кредитний рейтинг гарантує отримання кредиту?

Як було зазначено, що стоїть кредитний рейтинг позичальника, то вище його шанс отримання нового кредиту. Якщо відштовхуватися від числових значень кредитного рейтингу, значення до 300 вважається поганим показником, і не гарантує отримання нового кредиту.

Клієнт, який має кредитний рейтинг у діапазоні 300-500 балів, має невисокий шанс отримання кредиту. Йому можна відкрити короткостроковий кредит на незначну суму під високий відсоток.

Кредитний рейтинг 500–600 балів вважається середнім показником. З таким кредитним рейтингом можна розраховувати отримання стандартного кредиту на класичних умовах.

Позичальник з показником кредитної історії понад 600 може розраховувати отримання великого кредиту на вигідних умовах. Для отримання іпотеки бажано мати кредитний рейтинг не нижче ніж 700 балів.

Як взяти кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією?

Що робити, якщо потрібний кредит, а кредитний рейтинг низький? За поганої кредитної історії немає сенсу звертатися до банків, оскільки такий клієнт отримає відмову у кредитуванні. Як варіант можна розглянути кредит у ломбарді, де кредитна історія не має значення. Проте, кредит у ломбарді передбачає наявність в позичальника цінного застави. Якщо такого немає, залишається один вихід – кредитування у мікрофінансовій організації (МФО).

МФО вийшли на кредитно-фінансовий ринок відносно нещодавно – на початку десятих років цього століття, але швидко стали популярними у населення. Причина такого стрімкого зростання популярності МФО є простою – кредитування на лояльних умовах. Отримати кредит у МФО можна навіть особам із поганою кредитною історією (низьким кредитним рейтингом).

Нюанс у тому, що мікрофінансові організації видають кредити, дотримуючись дещо інший політики, ніж банки. Якщо банк на чільне місце ставить надійність і платоспроможність клієнта, то МФО бере високим відсотком за кредитом на невеликі суми. Розрахунок простий – у МФО можна оформити лише короткострокову мікропозику на невелику суму, виплатити яку клієнту набагато простіше, ніж банківський кредит.

Деякі МФО дозволяють своїм клієнтам оформляти пролонгацію кредиту, що діє, за умови оплати відсотків. Так, при процентній ставці 1,66% на день позичальнику через 30 днів користування кредитом доведеться повернути суму, що у півтора рази перевищує тіло кредиту. Фактично два вчасно виплачені такі кредити повністю перекривають не повернення третього кредиту. Згідно з наявною статистикою, кожен четвертий або п'ятий кредит, оформлений у МФО, є проблемним. Тому, навіть за таких показників, МФО мають прибуток.

Оскільки кожна МФО має свої критерії схвалення поданих заявок, клієнту з поганою кредитною історією можна подати одночасно кілька заявок у різні МФО, і дочекатися рішення щодо них. З високою часткою ймовірності хоча б в одній МФО заявку буде схвалено.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Тотальна гроза хлине на ці області України прямо завтра, потоки води заллють вулиці цих міст": синоптики про погоду
"Мобілізація в Україні посилюється, правила призову переписали": експерти пояснили, кого тепер точно заберуть до армії
"Долар сягне психологічної межі, курс валют приголомшить Україну": експерти сказали, чи українцям варто бігти в обмінники
"Дуб, горіх та клен заборонені": українцям більше не можна висаджувати дерева із визначеного списку
Оголошення
live comments feed...