Переможець першого сезону “Голосу країни” Іван Ганзера вболіває за тернопільського співака

Тернополянин Тарас Мельник увірвався у фінал шоу “Голос країни. Все по-чесному” з піснею “Беги по небу”. 

Доки Тарас виступав, його тренер Тіна Кароль підтримувала хлопця як могла зі свого місця. Тіна навіть співала разом з Тарасом. Нагадаємо, результати глядацького голосування за Тараса Мельника стали рекордними. Він набрав одразу 85% голосів серед тих, хто голосуав за підопічних Тіни Кароль.

Напередодні фіналу репортер газети “Сегодня” поцікавився у переможця першого сезону «Голосу країни» Івана Ганзери, за кого він вболіватиме у фіналі. І ось що він відповів «Мені здається, повинен перемогти Тарас Мельник, у нього голос, який  запам’ятовується … А якщо переможе грузин Ото, особисто мені, як українцю, це буде неприємно. Він, може і голос Грузії, але ніяк не України “. Те, що це говорить людина, яка не бачить всіх спецефектів, а чує тільки голос учасника, дає надію на те, що наш Тарас таки і є тим голосом країни.

У фіналі тернополянин Тарас Мельник врешті заспіває українською.

До слова, нагадаємо, що в той час, як Тарас Мельник взяв участь у “Голосі” ініш наші землячки підкорювали інше шоу, пише Like. Мова йде про “Лісапетний батальйон”, який рішуче і безапеляційно підкорив Україну своїм талантом. Хоча й мова йде про зовсім різних людей і про різні програми, однак є сподівання, що й наш Тарас Мельник привезе додому перемогу. Звісно ж, йому просто необхідна підтримка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі