Суд ніяк не вирішить, як покарати націоналістів за «яєчний замах» на Потапа в Тернополі (фото)

Перше засідання суду в справі чотирьох активістів Тризубу, які в Тернополі закидали яйцями співака Потапа, відбулося в місцевому суді пʼятого червня. Сам постраждалий в Тернопіль не приїхав і свого представника не прислав, однак засідання провели без їх участі.

Прокурор Ольга Гульовська, яка проводить звинувачення тризубців, добилася в судді ухвали, яка забороняє журналістам проводити фотозйомку в процесі розгляду справи. Прокурор аргументувала свою позицію тим, що засідання відкрите, і всі охочі і без журналістів матимуть змогу на нього подивитися.

Також прокурор клопотала в судді, щоб на найближчі два місяці чотирьом хлопцям продовжили домашній арешт.

Захисники протестували проти цього, аргументуючи це тим, що хлопці під час попереднього арешту показали свою законослухняність, дехто з підсудних – студент і повинні здавати сесію, а один прописаний в гуртожитку який на літній період закривається, тож йому фізично не буде де відбувати арешт. Окрім того адвокати заявили, що домашній арешт, хоч і вважається суворим запобіжним засобом, однак насправді є юридичною фікцією, адже насправді правоохоронні органи не мають можливості перевіряти чи дотримуються його підозрювані. Жодного з тризубців за час домашнього арешту не перевіряли.

Міру запобіжного заходу та дату наступного засідання суд так і не оголосив. Після двох годин перебування в нарадчій кімнаті суддя Наталя Воробель так і не прийняла рішення щодо цього. Секретар засідання повідомив, що воно буде оголошено шостого червня.

Нагадаємо, Потапа закидали яйцями в Тернополі шостого квітня. Чотирьом активістам націоналістичної організації „Тризуб", яких затримали за це, загрожує чотири роки позбавлення волі.

Тризубівці і раніше закидували російськомовних музикантів в Тернополі яйцями, однак раніше правоохоронці класифікували це як адмінпорушення, і активістам організації призначали штраф.

500830_1

 

500830_5

 

500830_3

 

Gazeta.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі