Тернополяни почали активно красти елітний алкоголь із супермаркетів

У місті Тернопіль, 5 червня близько 19 години, наряд групи затримання Державної служби охорони отримав повідомлення про спрацювання тривожної сигналізації у магазині, що знаходиться на масиві «БАМ».

Через лічені хвилини міліціонери прибули на місце події. Як з’ясувалося, зі слів охоронця супермаркету, 26 річний поціновувач алкоголю поцупив з магазину лікер «Sheridan’s» ємкістю 0,375 л., ром «Cayo Grande» - 1л., а також шампанське «Вдова Клико» - 0,7 л. Сума викраденого майна становила 1719 грн.

Затриманого було доставлено до міського відділу УМВСУ в Тернопільській області для оформлення відповідних документів, надання правової оцінки та  вирішення питання про притягнення до кримінальної відповідальності. А кнопка тривожної сигналізації (термінового виклику міліції) в черговий раз довела свою ефективність. Тільки завдяки своєчасному отриманню тривожного повідомлення та термінового прибуття на місце виклику міліція має змогу затримувати злочинців за «гарячим» слідом та забезпечити схоронність, цілісність майна, як юридичних так і фізичних осіб.

Нагадаємо, що кілька днів тому в іншому супермаркеті один із відвідувачів вирішив «поза очі» пронести коньяк «Shabo» ємністю 0.5 л. Завдяки «орлиному зору» охоронця та моментальній реакції наряду міліціонерів ДСО, старання 45-річного непрацюючого місцевого жителя виявились марними. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі