У Тернополі затвердили план червоних ліній магістральних вулиць

На сесії міської ради затвердили план червоних ліній магістральних вулиць Тернополя.

- Червоні лінії – це регулювання забудови на місцевому рівні, які визначають чітко границю, ділянки, на яких визначається дорожнє і пішохідне полотно, інженерні мережі і лінія забудови. Враховуючи генеральний план, прийнятий в 2010-м році, визначили нові червоні лінії, які в принципі регулюють в місті конкретно ширину відводу землі, яка находиться у власності муніципальної, наприклад, влади, і землі, яка надається державним актом, або у користування згідно договору, де людина може використовувати її за призначенням, – розповів головний архітектор Тернополя Василь Бесага

Після виступу чиновника депутат Василь Лукін заявив, що деякі посадовці непрофесійно виконують свої обовязки. Зокрема, під час розгляду питання про затвердження червоних ліній магістральних вулиць, депутатам не було роздано додаткових матеріалів.

Незважаючи на зауваження Лукіна, рішення приняли. Контроль за виконанням рішення поклали на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, – повідомляє Погляд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі