• Головна
  • "15 років тому в ДТП загинули дівчата": суд повідомив, чи сплив термін давності "справи Струня" (ВІДЕО)
19:01, 17 грудня 2021 р.

"15 років тому в ДТП загинули дівчата": суд повідомив, чи сплив термін давності "справи Струня" (ВІДЕО)

"15 років тому в ДТП загинули дівчата": суд повідомив, чи сплив термін давності "справи Струня" (ВІДЕО)

У жовтні 2005 року Олег Струнь в селі Петриків за кермом авто збив на смерть двох дівчат. Внаслідок удару одній із загиблих навіть відірвало голову. З місця аварії водій утік, а далі переховувався.

Наразі Справу Олега Струня, котрий здався правоохоронцям нібито після того, як завершився термін давності злочину, таки почнуть слухати по суті. У Тернопільському міськрайонному суді завершили досудове розслідування.

Детальніше дивіться у відео "Т1".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Загибель #дівчат #смертельна #ДТП #п'ятнадцятирічна #давність

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація приголомшила Україну новим рішенням, ТЦК іде з перевірками в неочікувані місця": люди втратять бронювання
"Несамовита негода накриє області в цьому регіоні України, неочікувана гроза пре з лютою силою": дощ і злива хлине завтра
"Гроза і дощ суне в конкретний регіон України, нещадна злива накриє ці області лютою негодою": вода хлине на тлі спеки
"15 000 гривень зарплати на місяць, робота для пенсіонерів": літніх українців терміново кличуть на вакансії
Оголошення
live comments feed...