• Головна
  • У Тернопіль повертаються лихі 90-ті?
10:00, 9 червня 2013 р.

У Тернопіль повертаються лихі 90-ті?

Продавцям, що торгують на Шептицького, погрожували розправою, а їхні столи перекидали.

Про це написав тернополянин на сайті “20 хвилин“.

“Люди не хочуть поступатися своїми торговими місцями, незважаючи на незаконно збудовані кіоски. За це їм грозяться фізичною розправою орендатори, – повідомив чоловік. - Конфлікт  розпочався з самого ранку. Літні жінки, що торгують насвоїх місцях понад 20  років, як завжди, розтавляли товар. Проте невдовзі до них підійшли кілька молодиків та почали перекидати їх столи, погрожуючи фізичною розправою, якщо вони не підуть звідси. Продавщиці попередили, що викличуть міліцію, однак це лише розвесилило хлопців. Суперечка продовжилась у відділку міліції, де жінки написали заяву.

Проте, дивлячись на таку зухвалу поведінку чоловіків, хочеться запитати: невже повертаються лихі 90-ті?”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Мобілізація після 60 років, ТЦК заберуть цієї весни літніх чоловіків з однією ознакою": ким сильно цікавляться ТЦК?
"Тарифи на світло, газ і воду для простих українців": які зміни запровадили після зимових обстрілів та енергетичного тиску?
Гроза, глибокий сніг і -15 градусів уночі: синоптики сказали, коли в Україну вдеруться потепління, шквали і інтенсивні шторми
"Потужна гроза і шалений вітер ввірвуться в Україну": синоптики кажуть про колосальне потепління і безперервний дощ
Оголошення