• Головна
  • На Тернопільщині свободівці хочуть заборонити в автобусах російськомовну музику (відео)
13:00, 9 червня 2013 р.

На Тернопільщині свободівці хочуть заборонити в автобусах російськомовну музику (відео)

На сесії Підволочиської районної ради 6 червня, під час розгляду питання про роботу перевізників, депутат від ВО “Свобода” Ольга Качмарик-Комарніцька звернулася до керівника Підволочиського АТП за роз’ясненнями, чому при заявці на автобуси для транспортування учасників акції “Україно вставай!” до Тернополя та Києва було отримано відмову.

Керівник відповів, що його автобусам не дали б виїхати за межі району “певні органи”. Також керівник одного з найбільших автопідприємств поскаржився на корупцію у дозвільних інстанціях, що надають маршрути перевізникам, - повідомили в прес-службі Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”.

Також у “Свободі” зазначають, що їхні депутати отримують численні скарги на роботу перевізників і тому виступили з низкою пропозицій для покращення роботи: заборонити звучання в салонах автобусів російськомовних пісень; відновити таблиці розкладу автобусів на кожній із зупинок у всіх населених пунктах району; забезпечити чистоту в салонах автобусів; розмістити в Інтернеті розклад руху автобусів по автостанції Підволочиськ у вигляді табло; проводити навчання водіїв та інших працівників з культури поведінки та ввічливого ставлення до пасажирів; створити комісію з числа депутатів Підволочиської районної ради для перевірки роботи перевізників.

Нещодавно у соціальній мережі тернополяни розмістили відео про те, як водій автобуса слухає музику під час перебування за кермом. “Тернопільський водій – на 16 секунді видно напис "на Тернопіль"”, – йдеться у повідомленні. У коментарях тернополяни підкреслюють, що така поведінка водія (яка відображена на відео) ставить під загрозу безпеку пасажирів.

“А далі що? Необережність на дорозі може бути трагедією багатьох людей через одного придурка, який скаче на кріслі маршрутки як бик мексиканський, який є відповідальний за своїх пасажирів, який перебуває на своєму робочому місці!”, – пише Ярік Лящук. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...