Тернополяни влаштували весільну церемонію на “Острівці кохання” (відео)

Підготовка до весільної церемонії на “Острівці кохання” тривала 8.06.13.

Відео про весільну церемонію на “Острівці кохання” стало темою обговорення тернополян у соцмережі.

“Це власність міста, відповідно хтось якісь дозволи на це давав? Гадаю ні. Може це комусь заважатиме, чи не сподобається?! Якщо так кожен почне робити що схоче, то що то буде... це не їх приватна власність, аби таке робити, або нехай беруть якийсь дозвіл, який навряд-чи дадуть”.

“Це дійсно власність міста, але і всіх людей зокрема, а те що намотали, агенція зніме і шкоди альтанці не буде... І хто вам казав що цього робити не можна? Не можна одружитися закоханим в їхньому улюбленому місці???? На те він і острів закоханих і саме для такого він зроблений, аби люди закохувалися. А те що вам одному щось не подобається і ви хочете відвідати цю альтанку то прийдете туди через годину-дві і все буде як раніше... Я бачу що своєю власністю цю альтанку рахуєте ви, а не молодята які замовили виїзну церемонію! Це прекрасно коли люди одружуються і створюють нову сім’ю. Я працюю в весільній індустрії і бачу багато пар... Ви просто черства людина, яка хоче щось показати і повиступати, а те що вам щось не подобається то залишіть це при собі. А поверніться на острів тоді, коли там нічого не буде! Думаю мене підтримає багато людей.

“Не можна займати або щось самовільно встановлювати без будь-яких узгоджень з ким-небудь, хто за це відповідає, бо це може створити певні незручності для інших оточуючих.
Все має бути офіційно (є ж таке поняття як оренда, де його нема, там значить нема), а те, що люди допустимо нічого не мають проти - просто не аргумент (бо можуть знайтися такі, що мають). Мені мені все-одно, проти нічого не маю, якщо це буде офіційно і будуть якісь дозволи, а йти на поступки людям, бо в них особисте свято і вони зайняли загальну територію чисто з норм моралі якось некоректно (тут застосовується звичний вислів: "Чому я маю?"). Може я хотів шашличків в альтанці в той момент пожарити.  
Мають бути якісь узгодження, самовільність - ну протиправно це в любому випадку, нічого доброго немає в цьому. І не має різниці, на стороні більшості чи меншості, що не дозволено - те заборонено, і навпаки."

"Весільні церемонії не перший раз організовують на цьому місці. За оренду острова замовники дають 5000 грн. міській владі. Тому будьте спокійні."

"А ви подивіться на це з іншої сторони. Ви йдете з своєю дитиною маленькою і вона запитає "Тату, а що роблять ті люди?" а ви їй скажете, що ці люди одружуються ,в них створюється нова сім"я де народяться діти. Дитина побачить як це красиво, як молода пара дивиться один на одного,що це на острові закоханих і це залишиться у її голові на все життя і складеться потрібна модель поведінки і в голові будуть зовсім інші позитивні цінності. Тут набагато більше плюсів ніж вам здається, ви просто цього не бачити або не розумієте."

Як тривала підготовка весільної церемонії на “Острівці кохання” дивіться у відео Ірини Ноябрьскої.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі