• Головна
  • У Тернополі на вокзалі обікрали чоловіка
13:06, 10 червня 2013 р.

У Тернополі на вокзалі обікрали чоловіка

В чергову частину міліції лінійного відділу на станції Тернопіль із заявою звернувся 49-річний мешканець Тернопільщини. Правоохоронцям він розповів про те, що перебуваючи в залі очікування виявив крадіжку своєї сумки з особистими речами.

У крадіжці він підозрює чоловіка, що відпочивав на сусідньому кріслі. Проведеними заходами на пероні залізничного вокзалу правоохоронцями був затриманий підозрілий, якого запрошено в приміщення чергової частини, де в присутності понятих вилучено дорожню сумку, яка була викрадена.

Дані по вище наведеному кримінальному правопорушенню внесені до Єдиногореєстру досудових розслідувань. Триває досудове слідство. Встановлюються усі обставини події, повідомили в підрозділі зв’язків згромадськістю УМВС України на Львівській залізниці.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Свіжий тариф на газ в Україні оприлюднено": названо нову ціну, хто з українців тепер платитиме більше
"За кілька місяців настає кінець, стаж пропаде": українцям, які почали працювати ще до 2004 року, треба негайно зробити це
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
Оголошення