У Тернополі починає сипатися терапевтичний корпус міської лікарні №3

Терапевтичний корпус міської лікарні №3 починає сипатися. Природні фактори руйнують будівлю, тому вона потребує термінової консервації, каже начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення міськради Ростислав Левчук. 

Для накриття даху та консервації довгобуду необхідно близько 5 млн. грн. Це дасть можливість зберегти корпус для його можливої подальшої перепрофілізації.

На жаль, ступінь готовності об’єкта дуже низький, а кошти на добудову відділення у бюджеті не передбачені. Єдине – виділяються гроші на охорону об’єкта. Нагадаємо, спершу будівля мала виконувати функції пологового відділення. Потім корпус було перепрофільовано у терапевтичне відділення. Такий статус він має донині.

За словами заступника міського голови Леоніда Бицюри, місто рекомендувало зробити на базі цього об’єкта обласний перинатальний центр, однак вище медичне керівництво вирішило по-іншому, пише Номер один. Мовляв, місце розташування об’єкта не зручне і будівля не відповідає вимогам даної установи. Хоча це сучасне приміщення з підведеними комунікаціями та зручною схемою розміщення палат. Чому було прийняте інше рішення, не відомо, каже пан Бицюра.

Крім того, у Тернополі працює три відділення обласного значення: дитяче гематологічне відділення, опікове та інфекційне. Вони повноцінно працюють, але через їх утримання міський бюджет несе втрати близько 6,5 млн. грн. у рік.

– На жаль, вирішити це питання посеред бюджетного року не можливо. Начальник департаменту охорони здоров’я ТОДА Руслан Мостовий висловив розуміння щодо даної ситуації і погодився розглянути варіанти спільного використання та співфінансування установ у 2014 році, – зазначив Ростислав Левчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі