Футбольні збірні з Шотландії та Угорщини ганятимуть м`яча на Тернопільському стадіоні

З 27 по 29 червня у Тернополі відбудеться “Турнір розвитку УЄФА”. Цей турнір входить у програму УЄФА з розвитку жіночого футболу (WFDP).

Даний проект розпочався в 2012 році і тепер відкритий для всіх національних асоціацій УЄФА. Завдяки йому повинен вирости і рівень чемпіонату Європи серед дівчат до17-ти років.

Спортивний результат у таких турнірах відходить на другий план, а основний сенс подібних турнірів полягає в тому, щоб прискорити прогрес юних футболісток. Більше того, дані турніри відкривають додаткову можливість збагатитися досвідом міжнародних матчів арбітрам і суддівським спостерігачам.

Програма нинішнього сезону включає в себе 13 турнірів розвитку. Перший відбувся в лютому в Португалії, а останній буде проходити в серпні місяці в Польщі. У кожному подібному турнірі участь беруть чотири збірні юнаків чи дівчат до 16-17 років. Кожна складається з 20 гравців, і в кожному матчі дозволено робити до 9 замін.

Старт турніру в Україні відбудеться 27 червня. О 17:30 на місцевому стадіоні Тернополя пройде перший матч Україна – Шотландія.

28 червня о 9:00 відбудеться поєдинок команд Шотландії та Угорщини, а 29 червня о 9:00 пройде матч Україна-Угорщина.

ФК Дончанка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі