• Головна
  • На тернопільських дорогах тріскають автобуси (відео)
09:30, 11 червня 2013 р.

На тернопільських дорогах тріскають автобуси (відео)

Ремонт доріг у Тернополі триває. Цьогоріч - довше, як зазвичай, і на швидке виправлення ситуації водіям навряд чи можна розраховувати, зізнається влада, адже і грошей не вистачає, і погода підводить. Ремонтують насамперед там, де їздить громадський транспорт.

Безконечно довго не втомлюючись можна дивитись на те, як горить вогонь, тече вода і як маневрують машини, об'іжджаючи ями на вулиці Симоненка в Тернополі. Водії маршруток, а громадського транспорту тут їздить чимало, не змовляючись називають найгірші проїзджі частини вулиць у Тернополі. Першість - за вулицею Симоненка.

Любомир, водій маршрутки №14: " - Тільки на Симоненка, певно, така дорога і ше на 15 Квітня біля світлофора.

- Решта за вашим маршрутом...

- Ше може бути.

- Ламаєтесь часто тут?

- Часто. Весь автобус тріскає".

Степан Коцюрка, водій маршрутки №27: "Симоненка, Лучаківського, ну і є такі зупинки, що там в півколеса яма, так, як біля "Текстильника" вирили і не заробили яму... а і на 15 Квітня перед світлофором яма".

Про сумну першість у глибині ям вулиці Симоненка міська влада знає і вирішити цю проблему планує глобально. Проїзджа частина тут стане ширшою, але не раніше осені, а поки що наступного тижня проведуть ліквідацію глибоких вибоїн, тобто засиплять їх сумішшю піску і щебеню. Капітальна ж реконструкція вулиці Симоненка почнеться після проходження всіх неохідних для цього процедур.

Ярослав Копча, головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільскої міськради: "Оголошено тендер на реконструкцію даної вулиці, після тендеру буде укладено договір з підрядною організацією-переможцем тендеру і десь в районі кінець-серпня-початок вересня буде почато ремонтні роботи із реконструкції вулиці Симоненка із розширенням на одну смугу".

Друга у рейтигну водіїв маршруток - яма на вулиці 15 Квітня. Там з минулого тижня фрезою вирівнюють краї ям. Знятий і подрібнений асфальт конвеєром їде у вантажівку. У кабіні його КрАЗа зараз під плюс сорок, а буде й 50, підказує Ігвану Барановському 27-річний досвід. У таких умовах роботи на вулиці 15 Квітня, каже, ще чимало.  

Іван Барановський, водій КрАЗа: "Та ще є трохи, канєшно. Якщо нормально робити, то ой-йо-йой. Видите, тут маленькі латочки, і всьо на кажду треба час, половина вручну йде".

Уже до кінця цього тижня-на початку наступного вирізані фрезою ремонтні карти, так це називається мовою інженерів, вкриють асфальтобетоном, запевняє Ярослав Копча і на яму біля світлофора на цій вулиці водії скаржитись вже не будуть. На черзі і ремонт проїжджої частини вулиці Лучаківського.

Ярослав Копча, головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільскої міськради: "На Лучаківського буде проведено поточний ремонт. Дану вулицю плануємо зробити в районі двох тижнів і це при сприятливих погодніх умовах".

Загалом же ремонт вулиць у Тернополі цьогоріч триває так довго з двох причин, каже Ярослав Копча: часті дощі і нестача грошей. Поточний ремонт бюджетними грошима забезпечений відсотків на сорок від потреби, та ще й фінансування затримується.

Ярослав Копча, головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільскої міськради: "Платіжки знаходяться в казначействі і казначейство не продить оплати виконаних робіт. І в звязку із тим затримується і виконання самих робіт - як капітальних, так і поточного характеру. В дані кошти закладені і матеріали, і заробітна плата працівників".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...