• Головна
  • "На обід варять сім літрів борщу": в сусідній області живе сім'я, у якій виховують 16 дітей (ФОТО)
15:25, 13 січня

"На обід варять сім літрів борщу": в сусідній області живе сім'я, у якій виховують 16 дітей (ФОТО)

"На обід варять сім літрів борщу": в сусідній області живе сім'я, у якій  виховують 16 дітей (ФОТО)

У сусідній із Тернопільщиною області живе 42-річна Галина Ціцей, яка разом із чоловіком виховує 16 дітей. Найстаршому їхньому сину - 19 років, а наймолодшому - лише 4 місяці.

Про родину розповідає УНІАН.
Галина Ціцей розповідає, що раом із чоловіком виховує 7 дівчат та 9 хлопчиків. Із родиною вони мешкають в 6-кімнатному будинку на околиці села Добрячина біля Червонограда Львівської області. Чоловік жінки приватний підприємець, багатодітна мати раніше теж працювала, проте останнім часом доглядає за дітьми. Галина Ціцей каже, що вони з чоловіком також із багатодітних та релігійних родин. Вона додає, що подружжя одразу вирішило, що народжуватиме усіх дітей, яких їм дає Бог.

Дітей подружжя називало біблійними іменами. Останнього сина назвали на честь лікаря, який приймав у жінки пологи.
"Діток у нас шістнадцять: 19-річний Павло, 17-річна Аніта, 16-річний Яків, 15-річна Єлизавета, 13-річна Тавіта, 12-річна Лоїда, 11-річний Даниїл, 10-річний Матвій, 8-річний Веніамін, 7-річна Галина, 6-річна Євнікія, 5-річний Семен, 4-річний Рувим, 3-річний Марк, 2-річна Руфіна й новонароджений Олежик, йому лише чотири тижні", - каже багатодітна мати.

Галина Цілей розповідає, що серед дітей бувають різні ситуації, проте подружжя намагається їх навчити бути терплячими одне одного. 
"У нас в сім’ї діють залізні правила. Наприклад, не можна обзиватися. А якщо вже так сталося, значить, один в одного обов’язково мають попросити пробачення. Ми вчимо, щоб старші дітки поступалися меншим. Наприклад, буває, діти чубляться за якийсь дріб’язок, за якусь іграшку... Вчимо їх, щоб любили одне одного, не ображали. Але водночас намагаємося зробити так, щоб діти не приховували нічого від нас, навіть як щось недобре зробили. Має бути порозуміння в родині, довіра", - каже жінка.

Галина Цілей наголошує, що діти інколи їй допомагають по господарству.
"На обід варимо, в середньому, літрів сім борщу. Не завжди все з’їдаємо за раз, буває, що й лишається. Якщо вареники – то ліпимо їх усі разом з дівчатами, діти дуже люблять цю страву. Загалом у дітей різні смаки, буває, що й перебирають - хтось любить бульйон, хтось щось інше просить приготувати. На сніданок, зазвичай, молочна каша. Її всі їдять. Старші дівчатка люблять щось випікати", - каже жінка.

Люди на багатодітну родину реагують по-різному

Багатодітна мати додає, що люди інколи не розуміють, чому в них стільки дітей, проте подружжя не звертає на це уваги.

"В неділю я завжди вдягаю дітей однаково, то люди звертають увагу – хтось всміхається, хтось дивується, хтось, може, крутить пальцем біля скроні. Але я не оглядаюся", - каже Галина Цілей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сім'я #діти #родина #бог #шістнадцять #старший #народжувала
Останні новини
Оголошення
live comments feed...