• Головна
  • Суми ще не остаточні: у Тернополі перерахують платіжки за тепло, які обурили людей
13:02, 14 січня
9

Суми ще не остаточні: у Тернополі перерахують платіжки за тепло, які обурили людей

Суми ще не остаточні: у Тернополі перерахують платіжки за тепло, які обурили людей

Цими днями, тернополяни, які мають у квартирах індивідуальне опалення, отримали додатково платіжки за тепло та гарячу воду. Суми у платіжках вразили мешканців Тернополя.

Через це, мер Тернополя Сергій Надал, дав розпорядження провести обстеження місць загального користування. Відповідне розпорядження з'явилось на сайті Тернопільської міської ради.
Сергій Надал підписав розпорядження про створення робочих груп, які починаючи з 28 січня перевірятимуть будинки Тернополя. У розпорядженні йдеться: "Робочим групам до 28.01.2022 року провести обстеження місць загального користування (горищ, підвалів, сходових кліток) та допоміжних приміщень в будинках, які отримують послуги із постачання теплової енергії (для з’ясування стану теплоізоляції транзитних трубопроводів, наявності батарей і т.д.), відповідно до акту обстеження". Міський голова відзначив, що тернополянам перерахують платіжки на підставі актів обстеження робочих груп.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інентаризація #обстеження #будинки #платіжки #мзк

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Роман
14 січня, 16:07
В мене індивідуальне опалення, в під'їзді 20 квартир, частина з індивідуальним решта центральне. Прийшла плата 500грн за під'їзд, горище не опалюється, підвалів немає, всі труби теплоізольовані. У сусіда за така сама площа, центральне опалення 2000грн., значить плата за під'їзд у нього врахована. 2000-500= 1500грн (28 ребер батареї) реальна ціна за опалення квартири? Під'їзд 10ребер батарей, ціна за опалення 500*20=10000грн. *Золоте* опалення під'їзду виходить. Якщо ми всі відкажемося від опалення в під'їзді ціна за опалення буде меньша?
Оксана
14 січня, 17:23
Скажіть, будь ласка, коли будуть робити перерахунки жителям Тернополя з централізованим опаленням за те, що роками оплачують послуги сусідам з індивідуальним опаленням?
Рома
14 січня, 17:59
Перевіряєте свої статті? Написано: робочі групи з 28 січня перевірятимуть будинки і до 28 січня потрібно завершити обстеження 😂😂😂😂😂😂😂
Василь
14 січня, 19:25
Чому не проводилось обстеження допоміжних приміщень при нарахуванні за послуги свої та сусідів жителям з централізованим опаленням? Чому такі привілеї для людей з індивідуальним опаленням? Чим це пояснити?
Алексей Миколюк
14 січня, 22:23
Что за бред, какому психу это в голову пришло? Что угодно сделать но только не уменьшить стоимость, а зачем. Я всё понял пора бежать с Украины и забыть помойную яму как страшный сон.
ТОП новини
"Кінцівки роздуває, а біль у центрі тіла - нестерпний, вірус проявив свою суть": медики про наслідки штаму "Омікрон"
"Відразу два потворні симптоми мордують хворого, вірус пекельним свербінням веде до жаху": медики про штам "Омікрон"
"Найбільший виклик для людства постав, «Омікрон» і «Дельта» ховаються перед мутантом": лікар про штам "Дельтакрон"
"Кожного 10-го чекає ця біда, масове повторне зараження поєднується з небезпечною інфекцією": лікар про штам "Омікрон"
Оголошення
live comments feed...