• Головна
  • У Тернополі прокуратура проводить перевірку за фактом травмування дитини на атракціоні
16:06, 11 червня 2013 р.

У Тернополі прокуратура проводить перевірку за фактом травмування дитини на атракціоні

Прокуратурою міста Тернополя проводиться перевірка за фактом травмування дитини, що мав місце 10 червня 2013 року на атракціоні «Мотузковий парк» у парку Національного відродження.

Про це повідомили у прес-службі відомства.

У ході її проведення дано доручення органам державного контролю щодо проведення перевірки за фактом отримання дитиною тілесних ушкоджень.

Перевірка перебуває на контролі прокуратури міста, за її наслідками буде надано відповідну правову оцінку зазначеному факту, а також щодо можливості подальшого безпечного функціонування атракціону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Мобілізація приголомшила Україну новим рішенням, ТЦК іде з перевірками в неочікувані місця": люди втратять бронювання
"Вивезу в ліс і закопаю": після резонансного побиття школярки в центрі Тернополя почали випливати інші приголомшуючі факти про агресорку
"15 000 гривень зарплати на місяць, робота для пенсіонерів": літніх українців терміново кличуть на вакансії
"Несамовита негода накриє області в цьому регіоні України, неочікувана гроза пре з лютою силою": дощ і злива хлине завтра
Оголошення
live comments feed...