• Головна
  • "У вірусу виявили страшний мінус, який становить загрозу для 6 людей із 10": лікарка про симптоми штаму "Омікрон"
11:45, 17 січня 2022 р.

"У вірусу виявили страшний мінус, який становить загрозу для 6 людей із 10": лікарка про симптоми штаму "Омікрон"

"У вірусу виявили страшний мінус, який становить загрозу для 6 людей із 10": лікарка про симптоми штаму "Омікрон"

Штам "Омікрон" стрімко поширюється світом і Україною, витісняючи попередній штам "Дельта". Медики попереджають про підступність симптомів нового штаму, а тако про те, яка непомітна і заодно найбільша загроза криється в поширенні нового варіанту вірусу.

Як інформує "Obozrevatel", докторка медичних наук, професорка, епідеміологиня Наталія Виноград заявила, що штам "Омікрон" за клінічними ознаками наближається до грипу, і цим у кращий бік відрізняється від попередніх варіантів COVID-19. Однак Омікрон має велику проблему – 40% інфікованих є безсимптомними носіями.

"На щастя, Омікрон не дає такої кількості тяжких випадків", – зауважила вона.

Відповідаючи на запитання, чи еволюціонує коронавірус у бік хвороби на кшталт звичайного сезонного грипу, медикиня визнала, що це так:

"Омікрон вже є за всіма клінічними ознаками тим штамом, який би нас більш влаштовував, аніж усі попередні. Це вже є той варіант захворювання. Він буде таким, як грипоподібний або як гострі респіраторні вірусні інфекції".

Водночас Виноград наголосила на суттєвому "мінусі" Омікрону – дуже велику кількість безсимптомних носіїв цього варіанта коронавірусу.

"Він дійсно дає нам одну проблему: дуже багато людей, які взагалі не мають симптомів. До 40% інфікованих Омікроном асимптомні. Вони носять цей вірус і всіх довкола заражають", – зауважила вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лікарка #вірус #штам #Омікрон #штам #Дельта #загроза #симптоми
Останні новини
Оголошення
live comments feed...