Зірку українського шоу-бізнесу звинувачують у крадіжці музичної композиції тернополянина (фото)

Наприкінці минулого тижня у світ вийшла нова композиція українського співака, діджея і телеведучого Івана Дорна під назвою “Невихований”.

Трек буквально за кілька днів набрав безліч цінителів і прослуховувань.

Однак, ніхто не міг припустити, що джерелом популярності цієї композиції є не авторське творчість самого Дорна … Музика, яка лягла в основу “невихованих”, насправді належить жителю Тернополя – Колі Сичову, більш відомому в соцмережах під псевдонімом James Zabiela, пише Nter. Вперше James Zabiela зробив публікацію своєї аудіо роботи ще 11 вересня минулого року, (доказом цього є прінт-скрін, який прикріплений до цієї статті). Трек ж під авторством Івана Дорна був викладений 8 травня 2013-го року.

“Інтонаційна та метроритмічна сторона музики композиції James Zabiela повністю запозичена Іваном Дорном. Моя думка базується на тому, що композиція James Zabiela вперше прозвучала в соціальній мережі 11 вересня 2012 року, після чого набула популярності серед відвідувачів соц. мереж. Підтвердженням цьому є реакція колег по "цеху". У свої композиції Іван Дорн доповнив існуючий музичний матеріал окремими елементами побудови : 1) вступ. 2) всередині композиції вокальна вставка, яка сприймається як контрапункт до існуючої інструментальної теми. 3) після другої хвилини звучання Іван Дорн вводить характерний для даного стилю музики вокал, який відсутній у James Zabiela. 4) закінчення запозичене з оригіналу, різниця лише у тому, що Іван Дорн скоротив коду на 11 секунд.
Відчувається, що композиція, представлена Іваном Дорном, пройшла обробку на професійній студійній апаратурі, а оригінальна композиція James Zabiela є результатом роботи на звичайному побутовому комп'ютері в домашніх умовах”, пише Ярема Кіцила у соцмережі. 

Чи означає це, що улюбленець українських слухачів дійсно вирішив запозичити талант свого молодого колеги по музичній індустрії чи це все лише чийсь лихий задум? Офіційних коментарів від артиста поки немає.

Порівняти композиції можна у мережі Вконтакті: http://vk.com/wall-29949208_2896

drozd1

 

drozd

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі