Стан 12-річного хлопчика, який отримав травми на атракціоні у парку Національного відродження, задовільний

Нещасний випадок стався у Тернополі на атракціоні «Мотузковий парк» у парку Національного відродження – травми отримав дванадцятирічний хлопчина.

Дитину швидка доставила до обласної дитячої лікарні. У неї забій хребта. Інструктор атракціону стверджує, що «Мотузковий парк» є безпечним. Діти та дорослі мають подвійне страхування, платформи та інші атракції у цьому атракціоні надійні, карабіни витримують майже півтонни, а також є усі необхідні папери та дозволи. Мотузки та карабіни не підвели Прес-клуб. А нещастя сталося через те, що дитина не дотримувалася інструкції. 

«Він дійшов до останньої платформи. На цьому етапі інструктор має підтягти спеціальний карабін. За нього зачіпаються до мотузки і успішно приземляються, – розповідає інструктор Лілія Корольова. – А хлопчина не дослухався до слів інструктора, зняв карабіни і просто скочив на землю. Він просто впав, він не зривався ні з троса, хлопчик просто стрибнув вниз сам». 

Лілія каже, що вони з чоловіком одразу викликали «швидку», а ввечері ще провідували дитину – у нього забій хребта. За цим фактом проводить перевірки і прокуратура міста, інші органи та інстанції, зацікавилася справою і міліція. Та мати дитини, каже прокурор, нікого у нещасті не звинувачує.

«Органами внутрішніх справ зареєстроване кримінальне провадження за фактом отримання тілесних ушкоджень, під час якого буде проведено ряд експертиз на наявність чи відсутність вини у діях службових осіб, – каже прокурор міста Тернополя Віталій Сідоров. – А після реєстрації даного кримінального провадження в органи внутрішніх справ звернулася мати неповнолітнього з письмовою заявою про припинення даного розслідування у зв`язку з тим, що вона вважає – дані тілесні ушкодження її син отримав з власної необережності». 

Стан хлопчика задовільний, хоча лікарі на прохання матері не коментують ситуації. У Держгірпромнагляді повідомили, що в Тернополі є 18 атракціонів підвищеної небезпеки. Проте цей до їхньої компетенції не належить.

«Даний атракціон за тими правилами, які сьогодні існують, не належить до підвищеної небезпеки, але власник звертався до Держгірпромнагляду, пройшов навчання з питань охорони праці», – наголосив начальник держінспекції нагляду промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки управління держгірпромнагляду в Тернопільській області Віктор Мовчан.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі