• Головна
  • Одна з західних областей може перейти до "червоної" зони: у МОЗ оновили карантинне зонування
12:40, 20 січня

Одна з західних областей може перейти до "червоної" зони: у МОЗ оновили карантинне зонування

Одна з західних областей може перейти до "червоної" зони: у МОЗ оновили карантинне зонування

У МОЗ оновили карантинні зони. Тернопільщина за останніми покахниками опинилась у "помаранчевій" зоні. Окрім Тернопільщини у "помаранчевій" зоні епіднебезпеки станом на 20 січня перебувають сім областей, решта – на жовтому рівні.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.Зокрема, помаранчевий рівень встановлений в Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Сумській, Тернопільській та Чернівецькій областях.Станом на 19 січня рівень захворюваності по країні становив 289 на 100 тис. населення при визначеному індикаторі 75 на 100 тис. осіб. У Києві цей показник становить 415 на 100 тис. осіб.Найвищий рівень захворюваності зафіксовано в Івано-Франківській (810) та Сумській (567) областях.

Одна з західних областей може перейти до "червоної" зони: у МОЗ оновили карантинне зонування, фото-1

Рівень госпіталізацій по країні станом на 19 січня становив 32 при визначеному показнику 60 на 100 тис. населення. У Києві рівень госпіталізацій становить 19. Цей показник перевищено в Івано-Франківській (81,5) і Чернівецькій (60) областях.Завантаженість ліжок з киснем по країні на 19 січня становив 24,3% при визначеному показнику в 65%, в Києві – 13,4%. Показник не перевищено в жодному регіоні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зонування #карантин #коронавірус #показники #госпіталізація #помаранчева
Оголошення
live comments feed...