У Тернополі інвестор хоче відремонтувати дитсадок: батьки вимагають письмове підтвердження, що садочок не закриватимуть (фото, відео)

Сьогодні під стіни Тернопільської  міської ради прийшли батьки дітей, які ходять до дитячого садочка Тернополя № 16.

Дитячий садочок Тернополя № 16 хоче відремонтувати інвестор. За словами батьків, вони  чули інформацію про те, що після ремонту 20 відсотків приміщення дитячого садочка можуть віддати інвестору. Тому вони вимагають письмове підтвердження, що робочий персонал садочку скорочувати не будуть і садочок не закриватимуть.

Заступник начальника міського управління освіти Раїса Сауляк запевняє, що приміщення ніхто не буде відбирати. В рамках даного соціального проекту ніхто не буде здійснювати кадрові зміни, зміни по дітях і не буде підніматися питання зміни власника.

– Агрофірма “Мрія”, яка вже реалізувала такий проект у Гусятинському районі, в Києві і не один такий проект, звернулася з бажанням покращити матеріально-технічну базу одного з дошкільних закладів Тернополя. Не знаю, що стало причиною власне в 16-му садочку (хвилювання батьків – ред.), тому що вони були вже присутні і відвідали і садочок № 35, 12, 10, 13, 18 . В жодному садочку чомусь не виникало таких питань. Навпаки десь і батьки і керівництво і педагогічний колектив були схильні до того, щоб зробити даний проект. Оскільки, фінансування на проведення ремонтних робіт міський бюджет не завжди може задовільними у повному обсязі, –  каже Раїса Сауляк

“Запровадження такого проекту є лише в планах. Ще немає документів, нічого. Триває вивчення стану питання”, - додає вона.

Подаємо письмове звернення батьків. 

DSCF5185

 

DSCF5187

 

DSCF5189

 

DSCF5182

 Тамта ҐУҐУШВІЛІ, фото автора 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі