• Головна
  • "Такого болю і нудоти ніхто не чекав, страждання і голод добивають хворого": медики про унікальні ознаки штаму "Омікрон"
14:07, 22 січня 2022 р.

"Такого болю і нудоти ніхто не чекав, страждання і голод добивають хворого": медики про унікальні ознаки штаму "Омікрон"

"Такого болю і нудоти ніхто не чекав, страждання і голод добивають хворого": медики про унікальні ознаки штаму "Омікрон"

Медики повідомляють про появу нових симптомів у людей, заражених штамом "Омікрон", який поширюється Україною і світом, витісняючи штам "Дельта". Лікарі назвали чотири симптоми недуги, підкресливши, що один із них абсолютно унікальний, а тому відверто небезпечний, адже люди, які зіткнулися з проблемою, просто можуть навіть не знати, що з ними відбувається, а це вже прямий шлях до паніки й ще більшого поширення вірусу.

Як інформує "Obozrevatel", люди, у яких виявили Омікрон, усе частіше не можуть одразу визначити різницю між коронавірусом та застудою чи грипом.

Біль у попереку

Нові дані із програми Zoe COVID Study App показали, що мутація COVID може виявитися саме так. При цьому лікарі в Південній Африці раніше також заявляли, що у пацієнтів з Омікроном часто спостерігалися м'язові болі, які виявлялися у вигляді болю в попереку.

"У значної кількості цих пацієнтів виникають нестерпні болі в нижній частині спини і сильна міалгія", – підтвердила Енн Мері, консультантка із загальної медицини в лікарні Амріта в Коччі, Індія.

Пітливість уві сні

За даними CaroMont Health, нічна пітливість не розглядалася як загальний симптом вихідного штаму коронавірусу або варіанта Дельта, але тепер вважається поширеним симптомом штаму Омікрон.

"Люди повідомляють про нічну пітливість, що є дуже дивним симптомом", – підтвердив Джон Торрес, доктор медичних наук, лікар відділення невідкладної допомоги та старший медичний кореспондент NBC News.

Втрата апетиту

Омікрон може спричиняти шлунково-кишкові симптоми. Як повідомляє Express, втрата апетиту стала ще однією ознакою нового штаму COVID. "Один із моїх пацієнтів був госпіталізований зі скаргами на втрату апетиту, нудоту та блювоту. Відповідно до протоколу ми провели ПЛР, і результат виявився позитивним", – сказав Санкет Джайн, пульмонолог-консультант у лікарні Масіна в Індії.

Нудота

За словами Тіма Спектора, професора генетичної епідеміології в Королівському коледжі Лондона та голови програми Zoe COVID Study App, про нудоту також повідомлялося як про поширений симптом варіанта Омікрон.

"У декого була нудота, невелика температура, біль у горлі та головний біль", – сказав Спектор.

Лікарі припустили, що ці люди з більшою ймовірністю матимуть легший перебіг хвороби. І хоча нудота була пов'язана і з попередніми варіантами вірусу, тепер вона може виділятися, тому що все більше людей помічають цей симптом, сказав Ендрю Пекош, професор молекулярної мікробіології та імунології у Школі громадського здоров'я Блумберга імені Джона Гопкінса.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Штам #Омікрон #симптоми #медики
Оголошення
live comments feed...