• Головна
  • Аплодували стоячи: військовослужбовець з Тернопільщини покорив серця глядачів телепроєкту "Голос країни" (ВІДЕО)
22:32, 23 січня 2022 р.

Аплодували стоячи: військовослужбовець з Тернопільщини покорив серця глядачів телепроєкту "Голос країни" (ВІДЕО)

Аплодували стоячи: військовослужбовець з Тернопільщини покорив серця глядачів телепроєкту "Голос країни" (ВІДЕО)

У новому сезоні популярного телепроекту "Голос країн -12" бере участь  Ярослав Гавянець з Тернопільщини. На сьогоднішньому відборі 29-річному мешканцю Копичинців стоячи аплодували судді шоу та глядачі.

До чоловіка на "сліпому прослуховуванні" повернулася співачка Ольга Полякова. А отже, участь у проєкті він продовжить саме у її команді.

Ярослав Гавянець розповів, що з дитинства мріяв про сцену і після школи вступив на факультет драматичного театру і кіно. Проте не довчився – пішов до лав ЗСУ, а потім вирушив у АТО. Під час захисту Донецького аеропорту в 2015 році потрапив до полону.

Кіборг отримав свободу і зізнається: період психологічної реабілітації у нього триває досі. Ярослав прийшов на “Голос країни”, щоб здійснити свою дитячу мрію – бути на сцені, адже саме театр та спів – це те, де би він був, якби не війна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кіборг #тернопільщини #голос #країни #проєкт #військовий

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Грандіозне похолодання пре в регіони, такого холоду і дощу в Україні не бачили давно": потужна гроза і злив ринуть на авто
"ТЦК прийде з перевірками по 4 категорії чоловіків у несподівані місця, бронювання пропаде": мобілізація у липні, повістки
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
Оголошення
live comments feed...