
20:27, 24 січня 2022 р.
Поблизу Тернополя повісився 46-річний чоловік

У селі неподалік Тернополя 46-річний чоловік наклав на себе руки. Житель області помер до приїзду карети швидкої допомоги.
Про це повідомляють на Facebook-cторінці "Cemd MK (Cemd Ternopil)".
"23 січня о 10.50 бригада швидкої виїжджала у смт Великі Бірки, де уже не змогла надати допомогу 46-річному пацієнтові. Медики швидкої змушені були констатувати біологічну смерть пацієнта через повішання, що настала до прибуття бригади ЕМД. Зі странгуляційною борозною в області шиї тіло пацієнта залишено на працівників поліції", – повідомили у Центрі ЕМД Тернополя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня
10:47, 8 червня
10:46, 8 червня