• Головна
  • “Хочеться грудьми закрити рідну землю”: Кравчук звернувся до українців через загрозу вторгнення РФ
14:24, 28 січня 2022 р.

“Хочеться грудьми закрити рідну землю”: Кравчук звернувся до українців через загрозу вторгнення РФ

“Хочеться грудьми закрити рідну землю”: Кравчук звернувся до українців через загрозу вторгнення РФ

Перший президент України 88-річний Леонід Кравчук, який уже кілька місяців проходить реабілітацію після складної операції на серці, звернувся до українців у листі та прокоментував можливе нове широкомасштабне вторгнення Росії до України.

Він висловив велике бажання захистити рідну землю, – пише Оbozrevatel.
Про це політик написав у листі до українців, який зачитали в ефірі ток-шоу “Гордон”. Кравчук повідомив, що з тривогою спостерігає за подіями, що розгортаються навколо України (щоб подивитись відео, доскрольте до кінця новини).

“У цей час хочеться схопитися з лікарняного ліжка та грудьми закрити рідну землю“, – написав перший президент.

Він висловив упевненість, що навіть якщо у когось справді з’явилася думка напасти на Україну, то наш волелюбний народ ніхто не зможе підкорити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кравчук #вторгнення #росія

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація приголомшила Україну новим рішенням, ТЦК іде з перевірками в неочікувані місця": люди втратять бронювання
"Несамовита негода накриє області в цьому регіоні України, неочікувана гроза пре з лютою силою": дощ і злива хлине завтра
"Гроза і дощ суне в конкретний регіон України, нещадна злива накриє ці області лютою негодою": вода хлине на тлі спеки
"15 000 гривень зарплати на місяць, робота для пенсіонерів": літніх українців терміново кличуть на вакансії
Оголошення
live comments feed...